Nagłówek

apla
Użytkowe.
Oklejanie użytkowe to jednak więcej niż po prostu oklejanie biur. To całe spektrum realizacji nie tylko wnętrzarskich, które mają jeden wspólny mianownik - mądre podejście do designu: niekoniecznie reklamowe, za to na pewno wizerunkowe. Oklejanie użytkowe obejmuje m.in.: witryny, szyby, szklenia, szklane ściany, wnętrza, stoiska handlowe i promocyjne.
Oklejamy w ten sposób biura, gabinety, przestrzenie handlowe i prywatne, hotele, restauracje, kluby sportowe i sklepy oraz przestrzenie przemysłowe: hale, fabryki, obiekty sportowe i magazyny.
apla
Biura.
Wnętrza, w których pracujemy, spędzając w nich nawet 1/3 życia, wpływają na nasze samopoczucie, naszą wydajność i kreatywność. Dlatego przedsiębiorcy i korporacje coraz częściej przekształcają biura w przestrzeń przyjazną, kolorową i sprzyjającą pracownikowi. Takie podejście procentuje. Wystarczy, że do nas zadzwonisz - przeanalizujemy wnętrze i przygotujemy indywidualny, niepowtarzalny projekt. Doświadczenia nabieraliśmy przeprowadzając kompleksowe realizacje między innymi dla firm HSBC, Deutsche Bank, FIS, IAG GBS, Ergo Hestia.
apla
Szklenia.
Do oklejania oraz dekoracji wnętrz wykorzystujemy folie renomowanych producentów: 3M, Orafol, MacTac czy Aslan. Poza foliami dekoracyjnymi stosujemy również folie przeciwsłoneczne i antywłamaniowe. Często tworzymy grafiki z udziałem techniki drukowanej. Stosujemy wtedy folie przezroczyste albo imitujące efekt mrożonego szkła, które zadrukowujemy tworząc niepowtarzalne kombinacje i efekty graficzne. Rodzaj folii dobieramy w zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć. 
apla
Identyfikacja wewnętrzna.
Wygląd zewnętrzny budynku i wystrój jego wnętrz dużo mówi klientom o tym, czego mogą się spodziewać i często już na podstawie tego komunikatu wyrabiają sobie zdanie o firmie. Warto więc o nie zadbać. Wykonujemy oznakowanie kierunkowe, tablice informacyjne, schematy i wyklejamy wszelkie informacje, które ułatwiają przemieszczenia się w danej przestrzeni. Ponadto przygotowujemy i przeprowadzamy pełen branding firmowy.
apla
Indywidualne.
Grafiki na folie ścienne wykonujemy na zamówienie. Ale dysponujemy też szeroką paletą gotowych wzorów, które możemy zaaplikować na Twoich ścianach zamiast tapety. Możesz wybierać spośród motywów przyrody, geometrycznych wzorów czy postaci z bajek. Folia ścienna ma tę zaletę, że usuniesz ją łatwiej i szybciej niż tapetę.
apla
Hotele.
Właściciele obiektów hotelowych również dostrzegli i docenili potencjał oklejania użytkowego. Dlaczego? Bo hotele to miejsca, w których komfort klienta ma szczególne znaczenie. Przyczyniają się do niego również dobrze oznakowane części obiektu: restauracja, basen, siłownia, sala konferencyjna, ogród. W końcu inaczej wypoczywa się w strefie spa, w której straszą białe, szpitalne ściany, a inaczej, kiedy relaksującej muzyce towarzyszy piękna, wydrukowana na foliach przyroda. Zdarza się, że idziemy krok dalej i wyklejamy ozdobne grafiki również w hotelowych pokojach.
apla
Przestrzenie handlowe.
Zadbamy o sklepowe witryny i oznakowanie punktu, okleimy posadzki i pomożemy w budowaniu wizerunku oraz odpowiedniego wrażenia  na przechodniach. Przestrzenią handlową może być mały osiedlowy sklep spożywczy, prywatny butik w centrum miasta, średniej wielkości showroom, biuro albo sklep w centrum handlowym. Uczynienie takiego miejsca wizualnie atrakcyjnym ma szczególne znaczenie - to Twoja wizytówka w wymagającej przestrzeni handlowej. Każdy, kto przejdzie obok niej obojętnie, to stracony klient.

Nagłówek

180 000
oklejonych metrów kwadratowych
900
kreatywnych projektów
75 000
metrów oklejonych biur
Jak działamy.
kontakt
profesjonalna wycena
kreatywna koncepcja
akceptacja
projekt wykonawczy
akceptacja próbek
realizacja

Nagłówek

Kontakt
Jeśli masz pytania, chcesz zapoznać się z naszą ofertą albo wycenić oklejanie samochodu czy biura - wyślij formularz zapytania lub zadzwoń na infolinię 695 102 102, czynną codziennie w godzinach 8:00-16:00.
0% dodaj zdjęcie
Twoja wiadomość została wysłana!
Wyślij nową wiadomość.

Nagłówek