Nagłówek

apla
Mobilne.
Samochód firmowy to kilkanaście lub kilkadziesiąt metrów kwadratowych prywatnej przestrzeni, która ma ściągać spojrzenia, zapadać w pamięć i wywołać chęć błyskawicznego nawiązania kontaktu z Tobą.
Z nami zrealizujesz ten projekt i osiągniesz zamierzone efekty. Działamy kompleksowo i oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Przygotujemy projekt, a następnie przeniesiemy go na firmowe auto czy flotę.
apla
Floty.
Poza wizerunkową obsługą samochodów służbowych firm lokalnych, gros naszych działań skupia się na obsłudze flot firmowych rynkowych gigantów. Wiekszość z nich na pewno kojarzycie: Ergo Hesia, Tauron, MAN, Scania, STS, HK Logistic, ZPM Henryk Kania, Lakma.
Zapewniamy pełną pomoc podczas realizacji zlecenia: przygotowanie projektu, tworzenie harmonogramu, logistykę. Posiadamy własne hale przystosowane do oklejania flot oraz duży, bezpieczny parking. Mamy też własną flotę pojazdów i wykwalifikowanych pracowników, co pozwala działać nam w całym kraju. Dla każdego pojazdu sporządzany jest szczegółowy protokół, który przygotowuje koordynator obecny podczas realizacji całego zlecenia.
apla
Zmiana koloru.
Zmiana koloru samochodu to coraz bardziej widoczny na polskim rynku trend wśród tych, którzy cenią sobie indywidualny charakter i styl auta. W paletach kolorów oferowanych przez producentów samochodów nie zawsze znajdziesz ten, na którym Ci zależy. Dlatego nie warto iść na kompromis, szczególnie że proponujemy ponad 100 standardowych odcieni do wyboru i wyjątkowe folie strukturalne, takie jak carbon albo szczotkowane aluminium.
apla
Ciężarowe.
Reklama na pojazdach ciężarowych przestała być wyłącznie domeną firm logistycznych, a zmiana koloru ciągników siodłowych na zgodny z firmowym CI to coraz powszechniejsza praktyka. Floty samochodów ciężarowych oklejamy kompleksowo - tworzymy projekt, usuwamy starą folię, aplikujemy nowe zadruki i zajmujemy się logistyką przedsięwzięcia. Oklejamy w całej Polsce, ale dysponujemy też własnymi halami przystosowanymi do oklejania aut. Floty ciężarówek okleiliśmy już między innymi dla firm Citronex, ZPM Henryk Kania, Taks-Oil, Schavemaker Poland i Tauron.
apla
Reklamowe.
Reklama na samochodzie ma trzy niezaprzeczalne plusy: wysoką skuteczność oddziaływania, mobilność (która zapewnia szeroki zasięg) oraz relatywnie niski koszt reklamy (płacisz raz, kolejne “wyświetlenia” reklamy masz za darmo).
Ogniskując w ten sposób uwagę na swojej firmie - nawet tej lokalnej - zwiększasz jej rozpoznawalność oraz szansę na rozbudzenie zainteresowania klientów. Z możliwości, jakie daje reklama na samochodzie firmowym, skorzystali już między innymi: Tauron Polska Energia, Ergo Hestia, WC Serwis, zakłady bukmacherskie STS, Bus Inter oraz lokalne punkty Da Grasso, Żabki czy Subway.
apla
Komunikacja publiczna.
Autobus, tramwaj, metro - to powierzchnie reklamowe o wysokiej wartości komunikacyjnej.  Duża powierzchnia w połączeniu z wysoką mobilnością daje największą widoczność i efektywność działań reklamowych. W efekcie wzrasta wartość każdej zianwestowanej w nie złotówki. W przypadku oklejania autobusu zyskujemy ok. 100 m² reklamy, tramwaj to ok. 200 m².
apla
Kolejowe.
Decydując się na działania reklamowe z wykorzystaniem pociągów, warto zainwestować w nowoczesną grafikę na całej dostępnej powierzchni, łącznie z oknami wagonów, które można okleić folią One Way Vision. Oczywiście można ograniczyć się do innych oferowanych przez koleje form reklamy, takich jak reklama na zagłówkach, plakaty czy naklejki na ścianach korytarzy. Ale walcząc o zasięg i uwagę potencjalnych klientów nie warto uciekać się do półśrodków i stworzyć kampanię, która po prostu zrobi wrażenie. W końcu wagon daje Ci ponad 100m2 pola do popisu.

Nagłówek

12
oklejonych pojazdów kolejowych
650
naczep ciężarowych
3500
oklejonych samochodów flotowych
Jak działamy.
kontakt
profesjonalna wycena
kreatywna koncepcja
akceptacja
projekt wykonawczy
akceptacja próbek
realizacja

Nagłówek

Kontakt
Jeśli masz pytania, chcesz zapoznać się z naszą ofertą albo wycenić oklejanie samochodu czy biura - wyślij formularz zapytania lub zadzwoń na infolinię 695 102 102, czynną codziennie w godzinach 8:00-16:00.
0% dodaj zdjęcie
Twoja wiadomość została wysłana!
Wyślij nową wiadomość.

Nagłówek