Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Zmiana Koloru Auta | Oklej Auto i Zmień Kolor

Zaufali nam:

Zmiana koloru auta

ZMIANA KOLORU POJAZDÓWZmiana kolorów auta poprzez oklejanie pojazdów folią to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania samochodu. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru auta to tak naprawdę najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu pojazdu.

W ofercie mamy ponad 100 standardowych odcieni folii do oklejania auta najwyższej jakości od takich producentów jak 3M, Oracal, Hexis, Avery, MACtac. Obecnie dużą popularnością cieszą się folie: czarny i biały mat, ekskluzywna folia carbonowa (carbon) i biała perła. Warto zajrzeć do galerii realizacji, w której zobaczycie zmianę koloru auta Porsche, Lamborghini, Hummera, Audi, Mini Morrisa, Mustanga i wielu innych modeli samochodów.


 

JAK WYGLĄDA ZMIANA KOLORU POJAZDÓW PRZEZ OKLEJANIE?


 

Procedura zmiany koloru auta jest dosyć prosta. Kontaktujesz się ze specjalistami oklejania samochodów i z szerokiego wzornika próbek folii różnych producentów wybierasz interesujący Cię kolor, ewentualnie producenta folii. Uzgadniamy termin, w którym zostawiasz nam swój samochód. Następnie profesjonalni mechanicy demontują elementy nadwozia pojazdu, dzięki czemu idealnie wykańczamy folią wszystkie krawędzie i przetłoczenia. Umawiamy się na odbiór oklejonego samochodu. Po kilku dniach możesz cieszyć się autem, które po zmianie koloru wygląda tak, jakby dopiero co wyjechało z salonu. Poza zmianą koloru auta możesz również wybrać oklejenie samochodu w wybrany motyw graficzny.


 

ZMIANA KOLORU POJAZDU A LAKIEROWANIEPrzy zmianie koloru pojazdu zasada jest prosta: nie lakierujesz, nie żałujesz, bo:

  • zmiana koloru auta poprzez oklejanie samochodów folią jest z reguły tańsze niż lakierowanie;
  • lakierowanie jest permanentne i wymaga nakładania kolejnych warstw przy zmianie koloru, a efekt oryginalnego lakieru jest trudny do uzyskania. Oklejanie natomiast pozwala na szybką i łatwą zmianę wyglądu pojazdu - folię można w dowolnym momencie ściągnąć przywracając pojazdowi dawny wygląd lub też okleić je od nowa;
  • folia samochodowa to nie tylko zmiana koloru auta, ale także ochroni lakier przed uszkodzeniami i korozją;
  • oklejanie auta folią to gwarancja doskonałego krycia i jednolitego koloru na całej powierzchni pojazdu.
     

PRZYKŁADY ZMIANY KOLORU POJAZDÓW


 

Zmiana koloru auta Volkswagen Garbus i folia „kot bengalski”


Volkswagen Garbus - oklejanie indywidualne

 

Zmiana koloru samochodu Lexus IS i folia czarny mat

Lexus IS oklejony czarną matową folią

 

Zmiana koloru auta Volvo i folia biały błysk

volvo oklejone folią biały błysk
 

ZMIANA KOLORU POJAZDU POPRZEZ OKLEJANIE FOLIĄ - FAQ1. Ile kosztuje zmiana koloru samochodu?

Koszt zmiany koloru auta poprzez oklejanie uzależniony jest od oklejanej powierzchni pojazdu i od rodzaju folii. Kwotę liczymy od metra kwadratowego wykorzystanego materiału. Zapraszamy do kontaktu lub do zapoznania się z naszym cennikiem oklejania samochodów.2. Jaka jest gwarancja na folie do zmiany koloru auta?

Dajemy gwarancje zgodnie z gwarancją producenta folii (od 1 roku do 7 lat).


 

3. Na jak długo trzeba zostawić auto w firmie aby zmienić jego kolor?

W przypadku oklejania całościowego, najczęściej trwa to od 2 do 5 dni roboczych.


 

4. Czy oklejony samochód można myć na myjniach automatycznych?

Myjnie automatyczne niszczą lakier samochodowy, a tym bardziej folie, dlatego sugerujemy korzystanie z myjni ręcznych.


 

5. Czy po zmianie koloru auta można wrócić do poprzedniego koloru?

Jak najbardziej i to w każdej chwili. W dodatku na lakierze samochodu po folii nie zostaje żaden ślad. W dodatku po rozklejeniu samochód można w każdej chwili okleić ponownie.


 

6. Czy zmiana koloru auta folią daje lepsze rezultaty niż jego lakierowanie?

Tak. Przede wszystkim daje gwarancję jednolitego koloru i doskonałego krycia całej powierzchni samochodu.


 

7. Czy oklejanie folią można wykonać na uszkodzonym lakierze?

Nie, ponieważ powierzchnia musi być jednolita i gładka. Wszystkie defekty po naklejeniu folii będą widoczne + niekorzystnie na przyczepność. Jeśli lakier jest miejscami uszkodzony, przed realizacją zalecamy skorzystać z usług lakiernika, który wyrówna lakier przynajmniej wypolerowaną warstwą podkładową.