Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

LAKMA
Z przyjemnością stwierdzamy, że współpraca z firmą Multimedia Inspire Group Sp. z o.o. układała się bez zarzutu

ERGO HESTIA
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA potwierdza wykonanie oklejenia

TAURON
Tauron Dystrybucja Serwis S.A. stwierdza, że firma Multimedia Inspire Group Sp. z o.o.

CITRONEX
Z przyjemnością stwierdzamy, że współpraca z firmą Multimedia Inspire Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach

BUSINESS CONSULTING
Firma Multimedia Inspire Group działająca pod marką Oklejsie, wspiera 

Referencje
LAKMA
Z przyjemnością stwierdzamy, że współpraca z firmą Multimedia Inspire Group Sp. z o.o. przy ulicy Kolberga 48D, układała się bez zarzutu.

Wszystkie dotychczasowe zlecenia, zarówno projektowe jak i wykonawcze odbywały się terminowo i zgodnie z ustaleniami. Firma Multimedia Inspire Group dla Grupy LAKMA wykonywała oklejenie całej floty samochodowej zarówno dla Zespołu Handlowego, jak i dla Zarządu Firmy i Managerów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych dla naszej firmy.
Wykonawca odpowiadał nie tylko za samo wykonanie, ale również za projekt, koncepcję komunikacji i kreację. Na każdym etapie miał miejsce miły i profesjonalny kontakt, a także merytoryczna wymiana zdań i opinii, co przełożyło się na efekt finalny, z którego Firma Lakma jest bardzo zadowolona.

Niewątpliwie pracownicy firmy Multimedia Inspire Group to zespół profesjonalistów, którzy podchodzą do realizowanych zleceń z pełną rzetelnością i odpowiedzialnością. Wszystko to wpłynęło na fakt, że z pełnym przekonaniem możemy polecić współpracę z Multimedia Inspire Group Sp. z o.o. każdej firmie, która poszukuje zaangażowania, rzetelności i profesjonalnie wykonanego zadania.

Video


Teraz macie okazję zobaczyć jak wygląda proces aplikacji folii. Przygotowaliśmy dla Was kilka filmów nakręconych z pomysłem przez naszego kamerzystę.

FAQ


Ile kosztuje oklejenie samochodu? Na jak długo trzeba oddać auto? Jaką dajemy gwarancję? Czy oklejony pojazd można myć na myjniach automatycznych? Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęstsze, najbardziej nurtujące pytania.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.