Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie Użytkowe | Oklejanie Folią

Zaufali nam:

Oklejanie użytkowe

CZYM JEST OKLEJANIE UŻYTKOWEOklejać można oczywiście nie tylko pojazdy. Dlaczego by nie rozszerzyć reklamowego pola i nie stuningować również innych elementów otoczenia? Przede wszystkim architektonicznych. W sumie sami wymyśliliśmy tą kategorię. Ale że kreacja napędza działania, mamy nadzieję, że się przyjmie. Robimy ukłon w stronę mniej mobilnego i niemobilnego otoczenia, które równie często wymaga dopieszczenia. Tak więc dopieszczamy: witryny, szyby, szklane ściany, ściany i wnętrza ogólnie, stoiska handlowe i promocyjne, firmowe gadżety typu case’y czy walizki. Ale skłonimy się również ku wielu innym przedmiotom i przestrzeniom, które choć tu nie ujęte, są jak najbardziej w naszym zasięgu. Od Ciebie zależy, czy dostaną swoją szansę. W temacie proponujemy wykonanie projektu, dostarczenie materiałów najlepszej jakości oraz usługę oklejania.


OKLEJANIE UŻYTKOWE I JESZCZE WIĘCEJPodstawowe usługi z zakresu oklejania użytkowego to wyklejanie powierzchni szklanych i powierzchni z tworzyw sztucznych, witryn, ścian i innych powierzchni płaskich. Tą ofertę uzupełniamy o inne usługi, które często występują z wyżej wymienionymi realizacjami:

- wykonanie kasetonów i pylonów;

- cięcie i wykonanie liter ze styroduru;

- wycinanie laserowe;

- wykonanie dodatkowych materiałów reklamowych: roll-upów, plakatów, katalogów, ulotek, broszur, banerów, folderów, prezentacji multimedialnych, a także reklamy wielkoformatowej i innych wydruków reklamowych.

Do tego rodzaju projektów korzystamy z najlepszych folii, m.in. producenta Avery. Folie okienne do aplikacji na powierzchniach płaskich, oknach i drzwiach wystawowych składają się z czarnego linera, białej, perforowanej folii wierzchniej i kleju transparentnego. Folie ścienne przeznaczone do druku ekosolwentowego są wyjątkowo odporne na blaknięcie czy ścieranie, dlatego często stosowane są w klubach, restauracjach, hotelach i sklepach. Korzystamy też z folii specjalnych, np. transparentnej, samoprzylepnej folii do podświetleń. Wykonane  są z najwyższej jakości materiału PCV co sprawia, że są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. Są to materiały częściowo przezroczyste, dobrze rozpraszające światło, dlatego najczęściej stosuje się je do kasetonów podświetlanych oraz display’ów promocyjnych, wystawowych i targowych, a także do kasetonów, pylonów, citilightów czy aplikacji na pleksi. Do wydruków wielkoformatowych natomiast wykorzystujemy frontlity wylewane i laminowane. Są to tkaniny banerowe o wysokiej odporności. Stosowane są w reklamach oświetlanych od przodu. Do reklam podświetlanych od tyłu wykorzystujemy backlit, który jest półprzezroczysty i doskonale rozprasza światło. Ciekawe efekty daje również samoprzylepna folia dekoracyjna imitująca szkło mrożone, którą wykorzystaliśmy np. we wnętrzach firmy DP Clean Tech oraz Possible Worldwide.


OKLEJANIE UŻYTKOWE - ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJERealizacja dla marki Strellson w Galerii Jurajskiej w Częstochowie (podobne realizacje w Galeria Echo, Galeria Magnolia, Galeria Manufaktura)Realizacja dla marki Burton Snowboards Polska w Centrum Handlowym Silesia City CenterRealizacja dla firmy National i Alamo, siedziba w Gliwicach