Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów i Reklamowe

Zaufali nam:

Dlaczego warto?

OKLEJANIE AUT JEST SKUTECZNE Niezaprzeczalnym plusem reklamy na pojazdach jest wysoka skuteczność oddziaływania, mobilność, a przez to szeroki zasięg oraz bezpłatna powierzchnia reklamowa (oczywiście przy założeniu, że wyklejamy własne pojazdy). Co istotne, zastosowaną folię można w każdej chwili ściągnąć i, nieuszkadzając lakieru, przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd, bądź też zaaplikować zupełnie nowy projekt. Z nami nie musisz się ograniczać. Na mnogość potrzeb odpowiadamy rozpiętością możliwych opcji.


DOŚWIADCZENIE W OKLEJANIU SAMOCHODÓWByć może brzmi to schematycznie, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi i specjalizacji grafików, aplikatorów i logistyków dostarczamy Wam usługi najwyższej jakości. Dysponujemy najnowszą technologią druku, zabezpieczania folii oraz aplikacji i śledzimy nowości na rynku folii, dzięki czemu dostarczamy zawsze najświeższe materiały i rozwiązania.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom właścicieli flot pojazdów, ponieważ mamy również doświadczenie w ich obsłudze wizerunkowej. Oklejaliśmy samochody dla takich firm jak Tauron, WC Serwis czy ZPM Kania, dlatego wiemy, jak wiele znaczy dobra organizacja i logistyka, mobilność oraz komunikacja wewnątrz firmy oraz na linii firma-klient.

Ponadto możemy pochwalić się własną halą i biurem, maszynami i narzędziami oraz zespołem doświadczonych pracowników, dzięki czemu każdą realizację wykonujemy w 100% we własnym zakresie. Poza tym jesteśmy w pełni mobilni co pozwala nam organizować oklejania pojazdów w dowolnie wybranym miejscu. Ponadto dajemy gwarancję zarówno na folie, które wykorzystujemy jak i na samą usługę. Warto też dodać, że działamy kompleksowo, co oszczędza Wasz czas do minimum. Serdecznie zapraszamy do galerii realizacji, która najlepiej zobrazuje co robimy, jak robimy i z jakim skutkiem.


OKLEJANIE REKLAMOWE I ZMIANA KOLORU

PRZYCZEPY REKLAMOWE I OKLEJANIE FLOT

REALIZACJE SPECJALNE I OKLEJANIE UŻYTKOWE


Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.