Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Profesjonalne Oklejanie | Oklejanie Folią

Zaufali nam:

Nasi partnerzy
Współpracujemy ze studiem fotograficznym goodshot w zakresie wykonywania sesji flotowych oraz eventów.

Superpozycja - oferuje swoim klientom usługi w zakresie projektowania architektonicznego: domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, wnętrz, adaptacji pomieszczeń.

Nasze katalogi
Pobierz plik Pobierz plik
O nas

KIM JESTEŚMY ?
 

Oklejsie.pl jest częścią powstałej w 2007 roku agencji reklamowo-marketingowej Multimedia Inspire Group. Oferujemy kompleksową usługę oklejania - projektujemy grafikę i wyklejamy ją na wszelkiego typu pojazdach, które dzięki temu stają się mobilnymi nośnikami reklamy. Stale współpracujemy ze studiem fotograficznym goodshot.pl, co sprawia, że możemy zaproponować Wam szereg usług wybiegających poza branżę oklejania pojazdów. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, ale jesteśmy w pełni mobilni, więc usługi oferujemy na terenie całej Polski.
 

JAK DZIAŁAMY ?
 

Dążymy do tego, aby nasze działania naprawdę spełniały Twoje wymagania i odpowiadały założeniom. Dlatego oferujemy nie tylko konkurencyjną jakość projektów, ale i ceny. Dzięki latom doświadczeń i zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić całe zlecenie - wykonamy pomiar i projekt, zrobimy wydruk i laminację, przygotujemy pojazd i przeprowadzimy aplikację i wykonamy dokumentację fotograficzną. Czy chodzi o zwykłą naklejkę z nazwą firmy, czy też całkowitą zmianę grafiki i koloru pojazdu - u nas każdy pomysł i każde połączenie jest możliwe.


CZYM DYSPONUJEMY ?
 

Mamy własne, duże hale oraz specjalistyczny sprzęt do oklejania pojazdów, który pozwala nam zarówno na realizacje stacjonarne jak i wyjazdowe. Możemy więc swobodnie wyklejać u siebie bądź przenieść się na czas realizacji na wskazane przez Ciebie miejsce. Dysponujemy również własnym sprzętem: drukarką wielkoformatową ekosolwentową w rozdzielczości 720 dpi oraz laminarką, którą wykonujemy laminację płynną grafiki oryginalnym laminatem angielskiej marki Drytac. A to wszystko byłoby niczym, gdyby nie nasz zespół realizatorski - logistyków, grafików i aplikatorów, którzy każde zlecenie traktują jako wyzwanie i okazję to przetestowania swoich nieustannie rozwijanych umiejętności.


PO CO OKLEJAĆ ?
 

Dzięki procesowi oklejania pojazdów masz możliwość optymalnego wykorzystania kolorowych zdjęć, niestandardowych projektów graficznych oraz wyrazistych kolorów tak, by pracowały na budowanie wizerunku Twojej firmy, produktu czy usługi. Ale to nie wszystko - ponieważ stale się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań, oferujemy folie, które stanowią prawdziwe perełki na naszym rynku. Z naszą pomocą możesz w prosty sposób wprowadzić zmiany, dzięki którym każda przejechana mila będzie Cię promowała i umacniała osobowość marki, gromadząc tym samym szeregi potencjalnych klientów.


NASZA FIRMA
siedziba oklejsie.pl

hala oklejsie.pl przy ul. Kolberga 48d w Gliwicach

ploterowniaKontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.