Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

07-11-2016 - Ekstraklasa - Mercedes Sprinter
Współpraca z Ekstraklasa Live Park

24-10-2016 - Battery University - Tesla
Oklejanie reklamowe Tesli - krótka ekspozycja

17-10-2016 - Znasz już naszego bloga?
Oklejanie samochodów - praca z pasją

10-10-2016 - Złombol 2016
Oklejona przez nas Warszawa wystartowała w Złombolu

03-10-2016 - World Trans i kwiaciarnia Róża, czyli podwójne korzyści pewnej współpracy
Reklama na flocie samochodów

17-10-2016
Znasz już naszego bloga?
Jest takie proste równanie: pasja + praca + talent = sukces. Jego składowymi kierujemy się każdego dnia - Oklejsie.pl powstało z pasji do motoryzacji, dobrego designu oraz faktu istnienia niszy na rynku, która dziś już niszą nie jest, a którą - kiedy jeszcze nią była - 10 lat temu postanowiliśmy zagospodarować. Dziś Oklejsie.pl to nie tylko reklama na samochodach, zmiana koloru i oklejanie użytkowe. Chcemy dzielić się z Wami tym, co najcenniejsze - wiedzą, ciekawostkami i case studies. Dlatego jakiś czas temu stworzyliśmy bloga, na którym odpowiadamy w pełniejszy sposób na Wasze pytania i opisujemy nasze zaplecze. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji tam wpaść - zapraszamy serdecznie! Ostatnio pisaliśmy o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o oklejaniu samochodów, a o co nie mieliście okazji zapytać. Owocnej lektury!

Blog »

 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.