Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

12-06-2016 - Oklejanie wnętrz - rekordowo wysoki wydruk
Oklejanie wnętrz biura - grafika + folia szkło mrożone.Oklejanie wnętrz biura - grafika + folia szkło mrożone.

08-06-2016 - Zmiana koloru - Mercedes GLC
Zjawiskowy come back dawno niewidzianej u nas folii

06-06-2016 - Przyjedź na darmowe oklejanie lusterek z okazji Euro 2016!
W dniach 6-30.06. wszystkim chętnym oklejamy za darmo lusterka wzorem z biało-czerwoną flagą!

30-05-2016 - Summer Cars Party - edycja Best Of The Best
Krótkie podsumowanie 10. edycji Summer Cars Party

09-05-2016 - Range Rover w militarnej zieleni
Wojskowy, matowy khaki to kolor sezonu. Również w branży motoryzacyjnej.

08-06-2016
Zmiana koloru - Mercedes GLC
Przez chwilę nie było u nas zleceń na zmianę koloru samochodów na białą perłę. Na szczęście wróciła - piękna jak zawsze, tym razem zmieniając charakter Mercedesa GLC. To zdecydowanie nasz faworyt w tym miesiącu. Model auta to jedno, ale efekt, jaki daje biała perła, jest nie do podrobienia. Jeśli sami macie ochotę na zmianę koloru, który będzie witał Was co dzień tuż po wyjściu z domu - zajrzyjcie do naszych wzorników » albo przyjedźcie obejrzeć u nas próbki folii na żywo. Do tej realizacji wykorzystaliśmy folię 3M Satin Pearl White, seria 1080. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.