Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

25-04-2016 - Oklejanie reklamowe Fiata Ducato
W reklamie na firmowym Fiacie Ducato tło stanowią estetyczne zdjęcia

18-04-2016 - MAN TGS - trzy ciągniki po zmianie koloru
Trzy białe ciągniki MAN TGS oklejone pomarańczową folią

11-04-2016 - Zmiana koloru BMW 6 folią biały mat
Zobaczcie zmianę koloru auta z czarnego połysku na biały mat

04-04-2016 - Naprzód - śmieciarka Scania
Naprzód! Tydzień zaczynamy od generalnych porządków.

28-03-2016 - Toyota Hilux - oklejanie reklamowe
Coraz bardziej lubicie matowe wykończenia i dodatki w czarnym macie. Mamy podobnie.

11-04-2016
Zmiana koloru BMW 6 folią biały mat
Biały mat i biały połysk to teraz jedne z najczęściej wybieranych przez Was kolorów stylizacji samochodów. To BMW 6 było lakierowane na czarny połysk. My okleiliśmy je folią biały mat od KPMF, łącznie z dachem i lusterkami. Co więcej - białym matem okleiliśmy również wnęki samochodu.

Po raz kolejny okazuje się, że przełom sezonów i zmiana pogody wpływa nie tylko na sklepowe witryny i nasze szafy. Zmiany widać również w kolorach folii, jakie wybieracie do oklejania swoich aut. Obecnie w autostylizacjach dominują folie białe - połyskujące, perłowe i matowe, które chwilowo zdetronizowały najpopularniejszy czarny mat i carbon. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.