Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

20-11-2012 - Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel SA
9 samochodów, 2 autobusy i boisko sportowe dla Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel SA

14-11-2012 - Maserati w pomarańczowym macie

Maserati w pomarańczowym macie


05-11-2012 - Zmiana koloru auta
Coraz więcej aut po zmianie koloru wyjeżdża z naszej hali

16-10-2012 - Jastrzębska Spółka Węglowa SA
Realizacje dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej

03-10-2012 - Uwaga! Promocja wciąż trwa!
Wciąż możesz zmienić kolor swojego auta z 15% rabatem!

05-11-2012
Zmiana koloru auta
Mamy ostatnio coraz więcej realizacji zmiany koloru i coraz więcej w nich bieli i czerni. Póki trwa promocja - zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z okazji i oklejenia swojego auta na dowolnie wybrany kolor. Wybrane wzorniki możecie zobaczyć na naszej stronie, po więcej zapraszamy do biura. Tymczasem zaglądnijcie do naszych galerii na Facebooku i zobaczcie, jak wygląda Mitsubishi Lancer Evolution X w białym błysku czy Lexus w czarnym macie.

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.