Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-08-2014 - Oklejanie reklamowe dla CH Europa Centralna
Reklama na 2 autobusach i 1 busie centrum handlowego.

28-07-2014 - Oklejanie cysterny dla firmy Taks-Oil
Dla firmy Taks-Oil wykonaliśmy projekt graficzny na cysternę wraz z jej oklejeniem i oznakowaniem konturowym.

21-07-2014 - X edycja Master Truck Show za nami
Krótkie podsumowanie weekendu w Podlaskiej Nowej Wsi.

15-07-2014 - Zlot Master Truck
W najbliższy weekend, tj. 18-20.07. lipca, w Nowej Wsi k. Opola, odbędzie się 10. Zlot Master Truck, na który serdecznie zapraszamy.

30-06-2014 - Zmiana koloru dla firmy DHL
DHL - zmiana koloru Mercedesa Sprintera

15-07-2014
Zlot Master Truck
W najbliższy weekend, tj. 18-20.07. lipca, w Nowej Wsi k. Opola, odbędzie się 10. Zlot Master Truck, na który serdecznie zapraszamy. Podczas tej imprezy odbędzie się pierwsza oficjalna prezentacja zestawu ciężarowego Cebula Transport, na którym właśnie wykleiliśmy wybrany przez Was projekt „Rzepka? Cebula!”.

My również wybieramy się na ten zlot. Przy okazji zaprezentujemy kilka samochodów, które będą odzwierciedleniem naszej oferty :) Będzie więc reklama całopojazdowa, zmiana koloru auta, będzie... zresztą sami zobaczycie!

Informacje o Międzynarodowym Zlocie Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych możecie śledzić na bieżąco na profilu Master Truck. Koszt jednodniowej wejściówki to 15 zł.

Z ciekawostek - na zlocie pojawi się też ponad czterometrowy wizerunek Madonny. Juha Ristimaa, jeden z najbardziej utytułowanych właścicieli tuningowanych ciężarówek w Europie, zdecydował się ozdobić swój najnowszy pojazd jej podobizną. Nie można tego przegapić! Więcej na temat Madonny na Master Trucku można przeczytać tutaj»

Do zobaczenia!


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.