Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-08-2014 - Oklejanie reklamowe dla CH Europa Centralna
Reklama na 2 autobusach i 1 busie centrum handlowego.

28-07-2014 - Oklejanie cysterny dla firmy Taks-Oil
Dla firmy Taks-Oil wykonaliśmy projekt graficzny na cysternę wraz z jej oklejeniem i oznakowaniem konturowym.

21-07-2014 - X edycja Master Truck Show za nami
Krótkie podsumowanie weekendu w Podlaskiej Nowej Wsi.

15-07-2014 - Zlot Master Truck
W najbliższy weekend, tj. 18-20.07. lipca, w Nowej Wsi k. Opola, odbędzie się 10. Zlot Master Truck, na który serdecznie zapraszamy.

30-06-2014 - Zmiana koloru dla firmy DHL
DHL - zmiana koloru Mercedesa Sprintera

21-07-2014
X edycja Master Truck Show za nami
Konkursy, zabawy, muzyka, atrakcje, a przede wszystkim ponad 400 barwnych ciężarówek z Polski i z Europy, które najechały lotnisko w Podlaskiej Nowej Wsi... Tak, za nami weekend pełen wrażeń na X edycji Master Truck!

Ten zlot to obowiązkowy punkt na eventowej mapie kierowców tuningowanych ciężarówek.  W tym roku również my mieliśmy co pokazać - za sprawą projektu zrealizowanego we współpracy z programem „Na Osi” oraz firmą transportową Cebula Transport. Był to zestaw ciężarowy, który okleiliśmy, a który swoją premierę miał właśnie na tegorocznym Master Trucku. Projekt na ten zestaw wybraliście Wy - podczas głosowania w naszym facebookowym konkursie.

30 ciężarówek zostało wyróżnionych przez organizatorów tytułem Master Truck. Poza tym przyznaliście nagrodę publiczności, która trafiła do firmy T. Mularski z Sarnowa i jej Czarnej Perły - zestawu zdobionego motywami z filmu „Piraci z Karaibów”.

Zdecydowaliśmy się też ufundować jedną z nagród dla zwycięzców - bon o wartości 5 000 zł na oklejenie zestawu ciągnik-naczepa.

Dziękujemy Wam za liczne odwiedziny na naszym stoisku, za spotkania i rozmowy. Za rok też odwiedzimy Master Truck Show - z nowymi, inspirującymi projektami :) Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z imprezy »Oklejsie na Master Truck Show 2014 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.