Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

24-04-2012 - Plebiscyt Fleet Awards 2012
Plebiscyt Fleet Awards za nami - zapraszamy na fotorelację

19-04-2012 - RMF 4Racing Team
Rozpoczęliśmy współpracę z teamem rajdowym RMF 4Racing Team

17-04-2012 - Oklejsie.pl zwycięzcą Fleet Awards
Oklejsie.pl zwyciężyło w tegorocznym Fleet Awards - Flotowa Usługa Roku 2012

01-04-2012 - Wiosenna promocja w oklejsie.pl
20% rabatu na wszystkie realizacje całopojazdowe

26-03-2012 - Nowa hala oklejsie.pl
Z dumą oznajmiamy, że otworzyliśmy nową halę w Gliwicach

01-04-2012
Wiosenna promocja w oklejsie.pl
Zapraszamy na promocję! Wiosna to świetny czas na zmiany - w życiu, w otoczeniu, w biznesie. Żeby ułatwić Ci dokonanie choć części z nich, utrącamy ceny aż o 20%! I to na wszystkie realizacje całopojazdowe. A to jeszcze nie koniec: przeprowadzimy również ekskluzywną sesję fotograficzną Twojego pojazdu po zmianie. Przyjdź i zamów swój nowy, wiosenny design!

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.