Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

26-09-2016 - Mini Cooper Countryman
Flaga na dachu, oklejone lusterka i wlew paliwa

19-09-2016 - Toyota Land Cruiser - Arlon Tundra Matte
Zmiana koloru Toyoty Land Cruiser

12-09-2016 - Oklejanie reklamowe dla Aquaform Lighting Solutions
Reklama na Mercedesie Sprinterze

01-09-2016 - Chevrolet Camaro - zmiana koloru
Czy wiesz, co znaczy “camaro”?

25-08-2016 - Taurus Extreme - Škoda Fabia Combi
Auto z charakterystyczną, wycinaną ploterowo matową folią

19-09-2016
Toyota Land Cruiser - Arlon Tundra Matte
Ten projekt to trochę nasze antidotum na jesienną chandrę. Kolor bardzo jesienny, ale w najpiękniejszej tej jesieni odsłonie, a przede wszystkim - wykorzystany przez nas po raz pierwszy. W końcu nie ma to jak zaangażować swoją uwagę i moce w nowe projekty i eksperymenty kolorystyczne, które skutecznie odwracają uwagę od zaokiennej aury.

Arlon Tundra Matte to folia z serii Ultimate PremiumPlus. Jest wielowarstwowa, ma grubość 100 mikronów, doskonale się formuje i jest przeznaczona do zmiany koloru aut. W dodatku jest bardzo trwała - od momentu aplikacji powinna służyć min. 6 lat.

Link do galerii na Facebooku »
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.