Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-08-2015 - Haga - reklama na flocie pojazdów
Dla Hagi okleiliśmy trzy firmowe Toyoty Yaris

28-07-2015 - Iveco - reklama na kontenerze
Realizacja dla piekarni i ciastkarni Kłos

21-07-2015 - Toyota GT86 - przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb w samochodzie - kaprys czy rozsądny wybór?

14-07-2015 - Nowy wpis na blogu
5 pięter, kilometrowa pięciolinia, wielkoformatowe wydruki i moc zdjęć! Zapraszamy do lektury

01-07-2015 - Oklejanie reklamowe cysterny
Nasze hale są dobrze przystosowane do pracy z większym gabarytem. Taka reklama, niezależnie od tematu, to najlepsza inwestycja w uwagę Twoich klientów.

21-07-2015
Toyota GT86 - przyciemnianie szyb
Nie od dziś wiadomo, że przyciemnione szyby to nie tylko zwykły kaprys i kilka dodatkowych punktów do lansu (choć to też :)). Przyciemnianie szyb folią to zabieg, który ma kilka zalet. Przede wszystkim - chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza auta (folia zatrzymuje ciepło), dzięki czemu w samochodzie, który stoi na słońcu, temperatura może być nawet o kilka stopni niższa niż w pojeździe pozbawionym takiej ochrony. Oczywiście również klimatyzacja działa wtedy efektywniej. Zimą natomiast folia przyciemniająca sprawia, że pojazd traci dużo mniej ciepła. W dodatku chroni ona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nie zapominajmy też o starym, dobrym powiedzeniu - czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Dzięki przyciemnieniu przynajmniej szyb bocznych oraz szyby tylnej, lepiej chronimy pozostawione przez nas w aucie przedmioty przed potencjalnymi, nieupoważnionymi zainteresowanymi.

Więcej informacji o przyciemnianiu szyb znajdziesz tutaj »

Zdjęcia na Facebooku » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.