Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

11-07-2016 - Summer Cars Party the best of the best
10. edycja za nami, trwają przygotowania do wrześniowego zlotu SCP

04-07-2016 - Podsumowanie akcji darmowego oklejania lusterek
Finał naszej akcji lusterkowej pięknie zbiegł się z meczem Polska-Portugalia.

27-06-2016 - Audi Q7 - zmiana koloru
Zmiana koloru folią Arlon matte aluminium

20-06-2016 - Laweta PZU Pomoc
Oklejanie reklamowe Peugeota Boxera

16-06-2016 - Oklejanie reklamowe floty firmowej Ergo Hestia
Jedna z największych realizacji w historii naszej firmy!

11-07-2016
Summer Cars Party the best of the best
Po majowym Summer Cars Party na katowickim Muchowcu pozostało już tylko wspomnienie. “Best of the best” było najważniejszą i największą edycją SCP, którą organizatorzy uczcili 10 urodziny eventu. 

Pojawiliśmy się tam z małą firmową flotą i kilkoma oklejonymi, samochodowymi ciekawostkami - Mercedesem CLA w czarnym macie i reklamowo oklejonym Renault z Exto Music. Teraz przygotowujemy się do wrześniowego zlotu (2-4.09.), na który obowiązkowo się wybieramy i już teraz zapraszamy Was, licząc na kolejne ciekawe spotkania! 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.