Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-03-2015 - Oklejanie wnętrz - nowy katalog do pobrania
Oklejanie użytkowe coraz bardziej popularne

17-02-2015 - Subway w Zabrzu i na Hummerze
Hummer H2 w charakterystycznych barwach Subway informuje o otwarciu nowego lokalu w Zabrzu.

10-02-2015 - Projekt Ecolution by Scania
Dla firmy SCANIA Polska okleiliśmy 3 ciągniki Scania Highline.

04-02-2015 - BMW 3 - zmiana koloru
Wyjątkowe połączenie: matte dark grey z serii 3M 1080 i BMW 3.

28-01-2015 - Inter - nowe połączenie, nowa reklama
Oklejanie reklamowe autobusu dla spółki INTER

17-02-2015
Subway w Zabrzu i na Hummerze
Sieć restauracji Subway to ponad 40 000 lokali na świecie i niemal 100 w samej Polsce. Niedawno sieć powiększyła się o kolejny punkt - Subway Zabrze. A ponieważ marka to nie byle jaka, bo z  historią sięgającą 1965, to jej pozycja i wartość muszą odzwierciedlać równie wyjątkowe nośniki reklamowe. Tak trafił do nas Hummer H2, który dziś jeździ po ulicach zapraszając mieszkańców Zabrza i okolic do odwiedzenia nowej restauracji Subway. Reklamę na samochodzie wykonaliśmy w całości na foliach 3M.

Galeria czeka na Was na fanpage’u oklejsie »
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.