Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

05-04-2015 - Fuchs Oil - Volkswagen up!
Druga realizacja oklejania reklamowego dla firmy Fuchs Oil.

23-03-2015 - Strefa Piękna - oklejanie reklamowe
Reklama na dwóch Mercedesach salonu urody.

14-03-2015 - Lakier kontra folia - różne odcienie bieli
2 BMW - jeden pokryty lakierem, drugi folią. Zobacz różnicę!

08-03-2015 - Debacom - oklejanie reklamowe
Flotą firmy Debacom zajmujemy się od początku. Tym razem okleiliśmy Opla Vivaro.

04-03-2015 - Moda na biały połysk
Moda na biel powraca. Większość właścicieli aut decyduje się na zmianę ich koloru na biały połysk.

23-03-2015
Strefa Piękna - oklejanie reklamowe
Salon urody Strefa Piękna przypomina o sobie na wiosnę :) Do celu doprowadzą Was 2 Mercedesy SLK, które pewnie nie raz miniecie na gliwickich ulicach i w okolicznych miastach. Projekt reklamy wykonaliśmy na najwyższej jakości foliach producenta 3M. Gwarantujemy, że opuszczając salon Strefy Piękna będziecie wyglądać co najmniej tak dobrze jak te 2 modele ;) 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.