Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

18-05-2012 - Motolive.pl
Czasem każdy musi się przebrać - nawet Twoje auto

17-05-2012 - GTK Streetball 2012
Już niebawem kolejna edycja turnieju koszykówki ulicznej GTK Streetball

15-05-2012 - Mobilne Kontenery Designu już w Katowicach
Do 20.06. w Katwicach będzie można odwiedzić oklejone przez nas Mobilne Kontenery Designu

10-05-2012 - Za i przeciw zmianie koloru auta
Zapraszamy do lektury naszego artykułu

08-05-2012 - Silesian Greenpower 2012
Elektryczny bolid Silesian Greenpower triumfuje

08-05-2012
Silesian Greenpower 2012
Ten lekki pojazd elektryczny to projekt studentów Politechniki Śląskiej, którzy połączyli siły i już po raz trzeci wzięli udział w wyścigu na dobrze znanym miłośnikom Formuły 1 torze Silverstone. Warunki jak przystało na prawdziwe emocje - kiepściutkie. Ale deszcz i woda na torze to zbyt mało, by ostudzić wolę walki, która doprowadziła team Silesian Greenpower na sam szczyt - 2 pierwsze miejsca! A dlaczego o tym piszemy? Bo oklejaliśmy te małe cacka, stając się siłą rzeczy partnerami i kibicami teamu :) Zdjęcia z wyścigu można zobaczyć na www.silesiangreenpower.polsl.pl. Nie zapomnijcie odwiedzić również nasz fanpage!

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.