Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

12-06-2016 - Oklejanie wnętrz - rekordowo wysoki wydruk
Oklejanie wnętrz biura - grafika + folia szkło mrożone.Oklejanie wnętrz biura - grafika + folia szkło mrożone.

08-06-2016 - Zmiana koloru - Mercedes GLC
Zjawiskowy come back dawno niewidzianej u nas folii

06-06-2016 - Przyjedź na darmowe oklejanie lusterek z okazji Euro 2016!
W dniach 6-30.06. wszystkim chętnym oklejamy za darmo lusterka wzorem z biało-czerwoną flagą!

30-05-2016 - Summer Cars Party - edycja Best Of The Best
Krótkie podsumowanie 10. edycji Summer Cars Party

09-05-2016 - Range Rover w militarnej zieleni
Wojskowy, matowy khaki to kolor sezonu. Również w branży motoryzacyjnej.

09-05-2016
Range Rover w militarnej zieleni
Matte military green od 3M to mocny, robiący wrażenie kolor z męskim zacięciem. Ten Range Rover był złoty, jednak ktoś słusznie postanowił coś z tym zrobić. Właściciel dokonał najlepszego możliwego wyboru. I tak szybko jego auto przetransformowaliśmy w takie cudo, używając folii do całkowitego oklejania i tuningu aut od 3M. Pamiętajcie, że zmiana koloru auta folią to proces całkowicie odwracalny i nieuszkadzający lakieru - o ile oczywiście aplikację zlecicie profesjonalistom. Folię można ściągnąć w dowolnym momencie. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.