Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

24-10-2014 - Prowater - oklejanie reklamowe floty
Oklejamy flotę firmową dla firmy Prowater, która zajmuje się szeroko pojętym uzdatnianiem wody.

21-10-2014 - Ergo Hestia - oklejanie witryn
Właśnie zakończyliśmy realizację zlecenia dla jednej z krakowskich placówek Ergo Hestii.

02-09-2014 - BMW M5 gotowy do drogi
Kolejna piękna metamorfoza - BMW M5 zmienił kolor na czarny połysk.

27-08-2014 - 10 ciągników dla firmy Schavemaker
Za nami kawał dobrej roboty :) Skończyliśmy realizację dla firmy SCHAVEMAKER INVEST SP. Z O.O.

14-08-2014 - Nowy wpis na blogu
W tym wpisie kontynuujemy temat oklejania pojazdów ciężarowych

24-10-2014
Prowater - oklejanie reklamowe floty
Oklejamy flotę firmową dla firmy Prowater, która zajmuje się szeroko pojętym uzdatnianiem wody (dezynfekcja, zmiękczanie, filtracja, odżelazianie i odmanganianie wody). Zlecenie w toku, ale pierwsze efekty jeżdżą już po ulicach, więc ujawniamy projekt :) Na zdjęciu pierwszy Citroën Berlingo, który okleiliśmy materiałami 3M, w opcji 3/4 powierzchni (bez maski).
Przygotowując projekt zdecydowaliśmy się na na kolorystyczny i graficzny minimalizm i zamiast graficznych ozdobników wykorzystaliśmy wodne rozbryzgi. Efekt poniżej.reklama na samochodzie - flota Prowater


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.