Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-03-2015 - Oklejanie wnętrz - nowy katalog do pobrania
Oklejanie użytkowe coraz bardziej popularne

17-02-2015 - Subway w Zabrzu i na Hummerze
Hummer H2 w charakterystycznych barwach Subway informuje o otwarciu nowego lokalu w Zabrzu.

10-02-2015 - Projekt Ecolution by Scania
Dla firmy SCANIA Polska okleiliśmy 3 ciągniki Scania Highline.

04-02-2015 - BMW 3 - zmiana koloru
Wyjątkowe połączenie: matte dark grey z serii 3M 1080 i BMW 3.

28-01-2015 - Inter - nowe połączenie, nowa reklama
Oklejanie reklamowe autobusu dla spółki INTER

01-03-2015
Oklejanie wnętrz - nowy katalog do pobrania
W ostatnim czasie sporo naszych projektów było związanych z oklejaniem wnętrz - biur, sklepów, szklanych ścian. Do najważniejszych należały na pewno realizacje dla firm Ergo Hestia, Hybris i Possible. W związku z tym, że intensywnie rozwijamy tą gałąź naszej działalności, stworzyliśmy coś, co ułatwi Wam poruszanie się po tym temacie - wyjaśni o co chodzi w oklejaniu użytkowym, pokaże gros inspiracji i podpowie, jak można ten trend wykorzystać do własnych celów. Zapraszamy do pobrania naszego nowego katalogu, który też trochę pokazuje, co robimy, kiedy znikamy bez wieści raz na jakiś czas :)

Pobierz katalog » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.