Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

11-04-2017 - Lexus IS - oklejanie reklamowe
Wyjątkowy efekt matowego laminatu

04-04-2017 - Oklejanie powierzchni biurowych
Kolejny projekt oklejanie biur zakończony sukcesem

28-03-2017 - Oklejanie reklamowe dla K-Logistics - MAN TGX
Reklama na ciągnikach siodłowych

21-03-2017 - Oklejanie użytkowe - biura
Wyspiarskie klimaty ozdobiły biura

14-03-2017 - Oklejanie użytkowe
Oklejanie wnętrz weszło na salony - oklejamy coraz więcej biur

14-03-2017
Oklejanie użytkowe
Sky is the limit! Od dziś to hasło będzie motywować pracowników krakowskiego biura. Nas za to motywuje od co najmniej 10 lat. Gdybyśmy w nie nie wierzyli, nie pracowalibyśmy teraz z największymi i nie przymierzalibyśmy się do coraz ambitniejszych projektów. Właśnie opuściliśmy kolejne biurowe wnętrza, które po oklejeniu nabrały nowego, mocnego charakteru. Użyliśmy wielu metrów kwadratowych folii, które wymagały wielu godzin precyzyjnej pracy zespołu. Warto było - jest niepowtarzalnie! 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.