Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

12-12-2016 - Twist - oklejanie floty aut dostawczych
Dla firmy Twist okleiliśmy grafiką ploterową firmową flotę aut dostawczych

05-12-2016 - Range Rover w świątecznej czerwieni
Coraz bliżej święta! Nie mogło więc zabraknąć odpowiednich akcentów

28-11-2016 - Oklejanie użytkowe - biuro w Warszawie
Wnętrza biura oklejone folią suchościeralną i drukowanymi grafikami

21-11-2016 - Oklejanie użytkowe - kosmiczne biuro w Poznaniu
Przekraczamy granice - oklejamy międzyplanetarnie!

14-11-2016 - Mercedes-Benz Klasa A - zmiana koloru
Efekty takiej zmiany koloru rozbudzają lepiej niż poranna kawa

21-11-2016
Oklejanie użytkowe - kosmiczne biuro w Poznaniu
Jeden z naszych ostatnich projektów to prawdziwie kosmiczne biuro. I wcale nie dlatego, że czujesz się w nim jak kosmita, ale ze względu na koncepcję wnętrza i zastosowane nazwy. Wycinane teksty i pasy, które widać na zdjęciu, to plotery w połączeniu z folią szkło mrożone. Wycięliśmy z nich między innymi sale szkoleniowe, sale rozmów i spotkań oraz wykleiliśmy nazwy planet całego układu planetarnego wraz z informacją o każdej planecie. Wiedzieliście na przykład, że nazwa Marsa pochodzi od imienia rzymskiego boga wojny? A odcień tej planety wynika stąd, że jej powierzchnia zawiera tlenki żelaza. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.