Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-01-2016 - Giebel - oklejanie reklamowe
Najpopularniejszy sposób brandowania dużych flot samochodów firmowych.

29-12-2015 - DeLaval - zbiornik w czarnym macie
To drugi zbiornik, który okleiliśmy we wrocławskiej siedzibie firmy DeLaval

17-12-2015 - Oklejanie użytkowe - biura Parker Hannifin
Okleiliśmy folią z nadrukami graficznymi dwa piętra w nowym biurowcu w centrum Wrocławia.

08-12-2015 - Oklejanie reklamowe - Dacia Dokker
Wujo powraca - oklejanie Dacii Dokker

06-12-2015 - Budynek Ergo Hestii
Oklejanie witryn w jednej z placówek firmy

17-12-2015
Oklejanie użytkowe - biura Parker Hannifin
Z przyjemnością obserwujemy jak właściciele firm są coraz bardziej świadomi faktu, że zapewnienie pracownikom odpowiedniej przestrzeni do pracy to już nie tylko designerski kaprys, ale powoli międzynarodowy standard. Pracując z coraz większą liczbą marek widzimy pogłębiające się trendy wystroju korporacyjnych wnętrz: minimalizm (projektowy i kolorystyczny), ekologia (naturalne, zielone akcenty), świadomość, że mniej znaczy więcej. Projekt dla Parker Hannifin również dobrze te trendy oddaje - zrezygnowano tu z przepychu i zbędnych dodatków na rzecz zjawiskowych i wyróżniających projektów, które przy okazji dodają biurom przestrzenności.

Nasze prace objęły dwa piętra biurowca, a polegały na oklejaniu zadrukowaną grafiką sal konferencyjnych oraz szkleń. W tej realizacji zdecydowaliśmy się na pracę na materiałach od MacTac, szare napisy wycinając ploterem bądź z folii szkło mrożone, bądź z szarej folii tegoż producenta. Niebawem opublikujemy na naszym blogu » obszerniejszy wpis na temat tej realizacji. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia podobnych projektów, jak np. oklejanie wnętrz jednej z największych polskich firm sektora bankowego (klik »). Tutaj znajdziesz zdjęcia z różnych realizacji oklejania użytkowego ». 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.