Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

10-08-2014 - Oklejanie reklamowe Fiata Fiorino
Minimalistyczny projekt reklamy na samochodzie dla firmy Ecore.

17-06-2014 - Oklejanie reklamowe floty STS
Mundial 2014 trwa. O obstawianiu wyników przypomniał nam klient, którego flotę niedawno oklejaliśmy :)

16-06-2014 - Oklejanie floty samochodów dla firmy LAKMA
Dla firmy LAKMA przygotowaliśmy 2 projekty.

14-06-2014 - BMW X3 - projekt indywidualny
Indywidualny projekt graficzny na BMW X3

07-06-2014 - Konkurs OKLEJSIE NA OSI
Wspólnie z programem „Na Osi” przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs!

10-08-2014
Oklejanie reklamowe Fiata Fiorino
Decydując się na wykonanie reklamy na samochodzie firmowym, właściciele często poszukują reklamowych fajerwerków, przekonani, że im bardziej kreatywny projekt - tym lepiej. Takie podejście jest słuszne, jednak nie do każdej branży i marki należy przykładać tę samą miarę. Kreacja reklamy marki modowej kierowanej do nastolatek musi być inna niż reklama serwisu ogumienia. Każda marka ma inny styl komunikacyjny, a graficzne fajerwerki na samochodzie firmy zajmującej się serwisowaniem maszyn budowlanych sprawdzą się mniej więcej tak dobrze jak założenie profilu na Facebooku przez eksportera cebuli. Zgrzyta, prawda?

Ponieważ firma handlująca częściami do maszyn budowlanych ma trafiać do przedsiębiorców z branży, musi budzić zaufanie, mieć prosty przekaz i nieść bardzo konkretne, wręcz specjalistyczne treści. Dlatego zdecydowaliśmy się na projekt reklamy na czarnym tle. Zgodnie z profilem CI firmy dodaliśmy czerwone i białe akcenty. Przekaz ograniczyliśmy natomiast do strony www, danych kontaktowych, logotypu oraz prostej informacji, czym firma się zajmuje. Prosto, spójnie i konkretnie.

Zobacz zdjęcia Fiata Fiorino na naszym fanpage’u »


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.