Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

25-04-2016 - Oklejanie reklamowe Fiata Ducato
W reklamie na firmowym Fiacie Ducato tło stanowią estetyczne zdjęcia

18-04-2016 - MAN TGS - trzy ciągniki po zmianie koloru
Trzy białe ciągniki MAN TGS oklejone pomarańczową folią

11-04-2016 - Zmiana koloru BMW 6 folią biały mat
Zobaczcie zmianę koloru auta z czarnego połysku na biały mat

04-04-2016 - Naprzód - śmieciarka Scania
Naprzód! Tydzień zaczynamy od generalnych porządków.

28-03-2016 - Toyota Hilux - oklejanie reklamowe
Coraz bardziej lubicie matowe wykończenia i dodatki w czarnym macie. Mamy podobnie.

25-04-2016
Oklejanie reklamowe Fiata Ducato
Intercasa to oświęcimska wzorcownia, w której dba się o idealne zestawienia kształtów i barw oraz o funkcjonalność i piękno formy. I właśnie to chcieliśmy oddać w tym projekcie reklamowym. Poza tym trochę nam z tą firmą po drodze, bo dbają o najwyższą jakość produktów i usług i starannie dobierają dostawców, więc skupiamy się na podobnych wartościach. 

W reklamie na firmowym Fiacie Ducato tło stanowią estetyczne zdjęcia, a działalność firmy przedstawiona jest kilkoma hasłami. Tutaj możesz podejrzeć więcej dobrych przykładów profesjonalnych reklam samochodowych i znaleźć inspirację dla siebie » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.