Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

18-08-2016 - Oklejanie profili aluminiowych w hotelu
Jeden z wrocławskich hoteli zdecydował się na oklejenie białych i srebrnych profili

11-08-2016 - Oklejanie dystrybutorów paliwowych dla K1
Firma K1 zaprosiła nas do wykonania niecodziennego zlecenia

04-08-2016 - Mercedes E Klasa - zmiana koloru
Mercedes zmienił kolor z kremowej bezy na dostojne matowe aluminium od Arlona

25-07-2016 - Ekoinstal - oklejanie reklamowe Scanii G400
Długofalowa, konsekwentna współpraca przynosi najlepsze owoce

18-07-2016 - Pizza u Rudika - oklejanie reklamowe Volkswagena T5
Pyszne miejsca wymagają soczystej reklamy

18-08-2016
Oklejanie profili aluminiowych w hotelu
Profile aluminiowe - wszechobecne i doskonale nam znane. Rodzaj chyba najczęściej stosowany w budownictwie i w konstrukcjach. Opatrzyły nam się tak bardzo, że przestaliśmy zwracać na nie uwagę, a ich wygląd nie ma dla nas znaczenia. Czy jednak słusznie? Jeden z hoteli we Wrocławiu, z dbałości o estetyczne szczegóły, postanowił jednak, że sztampowa obecność niezbyt atrakcyjnych profili nie zdominuje kompozycyjnie wnętrza. I tak okleiliśmy białe i srebrne profile na “drewno”, żeby pasowały kolorystycznie do otaczających je elementów. Morał z tego taki, że nie warto iść na estetyczny kompromis, za to jak najbardziej trzeba szukać satysfakcjonujących rozwiązań. Kto szuka, ten znajdzie :) 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.