Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

09-02-2016 - Zmiana koloru samochodu obsługi lotniska
To optymistyczne auto, którego kolor zmieniliśmy na żółty połysk, będzie teraz obsługiwało pobliskie lotnisko

01-02-2016 - Oklejanie reklamowe - dwie sztuki Opla Vivaro
Dla firmy Human Sport okleiliśmy dwa Ople Vivaro.

25-01-2016 - Oklejanie floty samochodów dla firmy Lakma
To firma, która dba o każdy szczegół - zaktualizowała nie tylko reklamę na firmowej flocie, ale i samą flotę.

18-01-2016 - HK Logistic - oklejanie floty ciągników
Oklejanie reklamowe ciągników z floty HK Logistic

10-01-2016 - Jeep Grand Cherokee w czarnym macie
Jeden z najczęściej wybieranych kolorów folii - czarny mat. Tym razem prezentacja na Jeepie Grand Cherokee

25-01-2016
Oklejanie floty samochodów dla firmy Lakma
W reklamie środków czystości tej firmy wystąpiła kiedyś Małgorzata Rozenek. Wiecie już o kim mowa? Tak - chodzi o polską firmę LAKMA, której płyn do podłogi Sidolux reklamowała ta gwiazda. My natomiast okleiliśmy dla nich firmową flotę Škody Fabii. I to nie pierwszy raz! Ta firma dba o każdy szczegół - zaktualizowała nie tylko reklamę na firmowej flocie, ale i samą flotę. W czerwcu 2014 roku oklejaliśmy firmowe Fordy. W tym roku projekt polegał na przygotowaniu grafiki całopojazdowej, która reklamuje konkretną markę Lakmy - Sidolux. Poprzednią flotę możecie podejrzeć w naszej facebookowej galerii »
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.