Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

18-08-2016 - Oklejanie profili aluminiowych w hotelu
Jeden z wrocławskich hoteli zdecydował się na oklejenie białych i srebrnych profili

11-08-2016 - Oklejanie dystrybutorów paliwowych dla K1
Firma K1 zaprosiła nas do wykonania niecodziennego zlecenia

04-08-2016 - Mercedes E Klasa - zmiana koloru
Mercedes zmienił kolor z kremowej bezy na dostojne matowe aluminium od Arlona

25-07-2016 - Ekoinstal - oklejanie reklamowe Scanii G400
Długofalowa, konsekwentna współpraca przynosi najlepsze owoce

18-07-2016 - Pizza u Rudika - oklejanie reklamowe Volkswagena T5
Pyszne miejsca wymagają soczystej reklamy

11-08-2016
Oklejanie dystrybutorów paliwowych dla K1
Dystrybutory paliwowe oklejaliśmy po raz pierwszy, choć zdarzały się wcześniej tak ciekawe realizacje jak choćby kontenery na mleko :) Tym razem przygotowaliśmy autorską grafikę, którą widać na poniższym zdjęciu. Wszystkie dystrybutory odświeżyliśmy w jeden dzień. Okazuje się, że i tutaj oklejanie folią jest rozwiązaniem nie tylko tańszym, ale i szybszym niż malowanie czy lakierowanie. Ma to szczególne znaczenie w takim miejscu jak stacja benzynowa, która nie może pozwolić sobie na przestój w pracy.

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym facebookowym profilu »
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.