Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-08-2014 - Oklejanie reklamowe dla CH Europa Centralna
Reklama na 2 autobusach i 1 busie centrum handlowego.

28-07-2014 - Oklejanie cysterny dla firmy Taks-Oil
Dla firmy Taks-Oil wykonaliśmy projekt graficzny na cysternę wraz z jej oklejeniem i oznakowaniem konturowym.

21-07-2014 - X edycja Master Truck Show za nami
Krótkie podsumowanie weekendu w Podlaskiej Nowej Wsi.

15-07-2014 - Zlot Master Truck
W najbliższy weekend, tj. 18-20.07. lipca, w Nowej Wsi k. Opola, odbędzie się 10. Zlot Master Truck, na który serdecznie zapraszamy.

30-06-2014 - Zmiana koloru dla firmy DHL
DHL - zmiana koloru Mercedesa Sprintera

28-07-2014
Oklejanie cysterny dla firmy Taks-Oil
Zgłosiła się do nas firm Taks-Oil i zleciła nam niecodzienną realizację - oklejanie reklamowe cysterny. Oklejanie cysterny to rzadkość. Oznakowanie konturowe czy oklejanie ciągnika siodłowego - to owszem, zdarza się, całkiem często. Ale cała cysterna? Tym chętniej podjęliśmy się tego zadania.

Przygotowaliśmy projekt zachowując kolorystykę i estetykę zgodną z firmą zajmującą się  transportem i sprzedażą paliw. Do oklejania cystern wykorzystuje się inny rodzaj folii niż te stosowane zwykle przy oklejaniu naczep i ciągników siodłowych. Grafika jest dodatkowo zabezpieczana laminatem, aby zapobiec szkodliwemu działaniu transportowanych substancji.

Pamiętając  o obowiązku oznakowania konturowego, oznakowaliśmy ten pojazd, stosując czerwoną taśmę na kontur tylny i białą na kontur boczny. Zobacz album z realizacji »


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.