Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

26-01-2017 - PT Cruiser w czarnym macie
Czarny mat i drobna, błyszcząca personalizacja

19-01-2017 - Audi RS4 - grafika drukowana
Najbardziej eleganckie oklejanie tej zimy

05-01-2017 - Dwa busy MPM - reklama całopojazdowa
Nowy przewoźnik będzie dowoził na pyrzowickie lotnisko tymi busami

31-12-2016 - Odjechanego sylwestra
i mistrzowskich osiągów w Nowym Roku :)

19-12-2016 - Kłos - firmowa flota coraz większa
Dla piekarni i cukierni Kłos okleiliśmy już dziewięć samochodów firmowych

31-12-2016
Odjechanego sylwestra
Drodzy! Z okazji końcówki roku i wejścia w nowy czas roku 2017, życzymy wszystkim pięknych sukcesów, motywacji 4x4 i gazu do dechy nie tylko w tym, ale i w kolejnych latach. Jeśli chcecie coś zmienić - zmieniajcie! Jeśli jesteście szczęśliwi - bądźcie jeszcze szczęśliwsi! Jeśli chcecie kupić nowe auto - może spodoba Wam się Porsche Cayenne w czarnym macie ;)
Tak, to jedna z naszych ostatnich realizacji 2016. Całkowita zmiana koloru folią czarny mat, w której do twarzy każdym czterem kołom, ale tym chyba w szczególności.

Jeszcze raz pomyślności i noworocznego naładowania akumulatorów od całego zespołu Oklejsie.pl! 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.