Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-02-2014 - Mycie oklejonego auta w zimie
Garść porad na temat mycia oklejonego auta w zimie

28-01-2014 - Dostawa do domu
Dla wszystkich osób, które chcą okleić auto, ale mają kłopot z czasem

16-01-2014 - oklejsie.pl w "Na osi" - link do odcinka
Link do odcinka "Na osi" w którym gościliśmy.

14-12-2013 - Folia odblaskowa w akcji
Dlaczego warto używać folii odblaskowej?

24-11-2013 - oklejsie.pl w "Na osi"
oklejsie.pl w TVN Turbo w programie "Na osi".

04-02-2014
Mycie oklejonego auta w zimie
Zapraszamy na naszego bloga. W najnowszym wpiście możecie poczytać o tym jak zmierzyć się z zagadnieniem mycia oklejonego auta w zimie. Znajdziecie odpowiedzi na pytania: jak często i na jakich myjniach należy myć pojazdy pokryte folią.

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.