Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

03-06-2014 - Mini Cooper i muzyczne motywy
Mini Cooper to samochód o dopracowanym, niepowtarzalnym stylu. Jednak nie ma rzeczy tak dobrych, by nie dało się ich jeszcze choć trochę ulepszyć, prawda?

23-05-2014 - Mercedes GL 63 AMG
Wiosna w pełni, niedługo lato, urlop. Więc bierzesz się - w garść, za siebie, za kogoś, za coś. Chcesz coś zmienić! Znasz to uczucie?

18-04-2014 - Pojazdy ciężarowe na oklejsie.pl
Ciągnik, przyczepa, naczepa - jeśli potrzebujesz okleić jakikolwiek sprzęt z tej listy

31-03-2014 - Smoki na autostradzie
Może zauważyliście na autostradzie A4 wielkie smoki na autobusach?

18-03-2014 - Ergo Hestia - oklejenie floty
Ostatni kwartał 2013 roku poświęciliśmy na oklejanie floty samochodów firmy Ergo Hestia

03-06-2014
Mini Cooper i muzyczne motywy
Mini Cooper to samochód o dopracowanym, niepowtarzalnym stylu. Jednak nie ma rzeczy tak dobrych, by nie dało się ich jeszcze choć trochę ulepszyć, prawda? I nie zawsze musi to być zmiana koloru auta :) Wyklejenie indywidualnego, muzycznego motywu graficznego na dachu samochodu oraz lusterkach bocznych to projekt, który zrealizowaliśmy dla jednego z klientów Bawaria Motors Katowice. Dzięki subtelnemu zabiegowi w dobrym tonie ten Mini Cooper zasłużył na miejsce na podium muzyczno-motoryzacyjnych hitów sezonu :) I w to nam graj!

Kliknij i znajdź więcej inspirujących MINI-motywów! »Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.