Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

03-11-2015 - Cysterna - oklejanie reklamowe
Branding ciągnika siodłowego z naczepą cysterną

27-10-2015 - BMW 6 - Arlon Matte Deep Ocean
BMW 6 po całkowitej zmianie koloru folią Arlon Ocean Deep.

13-10-2015 - Mercedes G-klasa w czarnym macie
Terenowy klasyk w G-klasie oklejony w czarnym macie od KPMF.

06-10-2015 - 3 samochody firmowe
Reklama na Iveco Daily, Renault Traffic i Volkswagenie T5

29-09-2015 - Iveco Daily - kolejne auto z floty
Rozwijamy współpracę z firmą Kłos.

13-10-2015
Mercedes G-klasa w czarnym macie
Tak jak ludzie mają typy urody, do których pasują różne kolory, tak podobną obserwację mamy przy okazji oklejania samochodów. Czarny mat - u nas klasyczny już hit w temacie oklejania i zmiany koloru samochodów - niby wszystkim modelom pasuje, a jednak z każdego wydobywa coś innego. Pewnie dlatego tak często właściciele aut decydują się na ten właśnie matowy kolor, który chyba nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie z mody. Dla tego doskonale Wam znanego modelu Mercedesa ciężko byłoby wybrać lepszą folię. Choć oczywiście nieustannie zapraszamy i zachęcamy Was do kolorystycznych eksperymentów, bo jest u nas czego wybierać :)

Więcej zdjęć w galerii na fanpage'u oklejsie » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.