Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

12-12-2016 - Twist - oklejanie floty aut dostawczych
Dla firmy Twist okleiliśmy grafiką ploterową firmową flotę aut dostawczych

05-12-2016 - Range Rover w świątecznej czerwieni
Coraz bliżej święta! Nie mogło więc zabraknąć odpowiednich akcentów

28-11-2016 - Oklejanie użytkowe - biuro w Warszawie
Wnętrza biura oklejone folią suchościeralną i drukowanymi grafikami

21-11-2016 - Oklejanie użytkowe - kosmiczne biuro w Poznaniu
Przekraczamy granice - oklejamy międzyplanetarnie!

14-11-2016 - Mercedes-Benz Klasa A - zmiana koloru
Efekty takiej zmiany koloru rozbudzają lepiej niż poranna kawa

14-11-2016
Mercedes-Benz Klasa A - zmiana koloru
Premiera tego modelu III generacji odbyła się w Genewie w 2012 roku. Od tego momentu nie jest to już samochód z segmentu B, ale C - jest teraz niższy i dłuższy. Nie pomylisz się, jeśli skojarzysz ten model z takimi markami jak BMW czy Audi, do których ten Mercedes zdecydowanie nawiązuje stylistycznie.

Wciąż zaskakuje nas, jak auto bardzo zmienia charakter w zależności od faktury i koloru folii. W tym wypadku wykorzystaliśmy niezawodny szary, matowy metalik 3M, który świetnie idzie z tą klasą pojazdów. W dodatku ta folia jest bardzo trwała i nie wymaga dodatkowej warstwy ochronnej. Pełne wzorniki folii udostępniamy na życzenie - zapraszamy! 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.