Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

07-03-2017 - Leśny kamuflaż Mitsubishi Pajero
Nowe, ciekawe nadruki na folii do zmiany koloru

27-02-2017 - Volvo FH 500 - zmiana koloru ciągnika
3 ciągniki Volvo FH 500

21-02-2017 - Citroën Jumper - oklejanie reklamowe
Reklama na samochodzie firmowym

13-02-2017 - Prawie 10 lat temu, w odległej galaktyce...
Świętujemy 10. rocznicę Oklejsie.pl

02-02-2017 - Oklejsie.pl ma już 10 lat
W tym roku świętujemy 10-lecie istnienia firmy!

07-03-2017
Leśny kamuflaż Mitsubishi Pajero
Jak widać oklejanie samochodów często dostarcza obu stronom wiele radości. Właścicielowi samochodu - bo teraz ma w końcu coś, o czym pewnie od dawna marzył i co raczej nieprędko znajdzie u innych. A nam - bo wreszcie mamy okazję do zabawy z nadrukami na folii. Leśny kamuflaż naprawdę nam się spodobał - jest trochę jak Magic Eye - z bliska w każdej chwili spodziewasz się zobaczyć obraz 3D :) 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.