Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

26-01-2017 - PT Cruiser w czarnym macie
Czarny mat i drobna, błyszcząca personalizacja

19-01-2017 - Audi RS4 - grafika drukowana
Najbardziej eleganckie oklejanie tej zimy

05-01-2017 - Dwa busy MPM - reklama całopojazdowa
Nowy przewoźnik będzie dowoził na pyrzowickie lotnisko tymi busami

31-12-2016 - Odjechanego sylwestra
i mistrzowskich osiągów w Nowym Roku :)

19-12-2016 - Kłos - firmowa flota coraz większa
Dla piekarni i cukierni Kłos okleiliśmy już dziewięć samochodów firmowych

19-12-2016
Kłos - firmowa flota coraz większa
Zaczęło się od reklamy na dwóch firmowych Iveco Daily. Później przyszedł czas na Skody Citigo - oklejone skromniej niż Iveco, za to z zachowaniem subtelności projektu i czytelności przekazu ujętego białym ploterem na bordowoczerwonym tle. Znacznie łatwiej jest projektować reklamę na mobilne nośniki, kiedy znany jest cel wizerunkowy firmy. W tym przypadku chcieliśmy przekazać 2 rzeczy - że jest to piekarnia (kłos, nazwa strony internetowej) oraz że firma stawia na jakość składników i tradycyjne receptury (z czym kojarzy się kłos). 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.