Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

22-06-2015 - Ekoinstal - oklejanie reklamowe
Mercedes Sprinter to kolejny model z licznej floty firmowej Ekoinstal, nad którego wizerunkiem pracowaliśmy.

12-06-2015 - Orchidea24.pl - oklejanie reklamowe
Realizacja dla hurtowni kwiatów i poczty kwiatowej Orchidea24.pl.

02-06-2015 - Jaguar XK - matowa perła
Ten Jaguar przeszedł kolorystyczną transformację z lakierowej czerni w matową perłę.

26-05-2015 - Kia Sportage x 2
Dachy samochodów oklejone folią czarny carbon (3M, seria 1080).

18-05-2015 - Volkswagen Passat CC w czarnym carbonie
Carbon - total look.

26-05-2015
Kia Sportage x 2
Moda na SUVy doprowadziła do tego, że Kia Motors musiała wprowadzić zmiany wizerunkowe tego modelu Kii, co z estetycznego punktu widzenia wyszło jej na dobre. Jednak właściciele aut coraz częściej czują potrzebę wprowadzania własnych zmian i ulepszeń wizualnych. Dlatego trend stylizacji całych aut, ale i poszczególnych elementów nadwozia, jest coraz bardziej zauważalny i odczuwalny - i bardzo dobrze. Te bliźniaki to kolejny dowód na to, że dodatki podkręcają cały look. Z czarnej carbonowej folii 3M seria 1080 wycięliśmy materiał do wyklejenia dachów. Efekt poniżej oraz w facebookowym albumie » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.