Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

12-09-2015 - Fiat Ducato - oklejanie reklamowe
Reklama na samochodzie firmy Ridgid.

07-09-2015 - Lech-Pol Offroad Team
Nissan Navara - reklama na samochodzie terenowym

01-09-2015 - Jeep Wrangler - klasyka gatunku
Coś dla miłośników stylowego offroadu - Jeep Wrangler w czarnym macie.

17-08-2015 - Oklejanie użytkowe - wnętrza biur
Piszą o nas na biuro-kreacja.info

09-08-2015 - Flota JCommerce
Projekt JBandito - początek

01-09-2015
Jeep Wrangler - klasyka gatunku
Jeep Wrangler. Kto choć raz w życiu nie miał ochoty zabrać tej ikony offroadu w teren? Historia Jeepa sięga ponad siedemdziesiąt lat wstecz, kiedy na rynku pojawił się pierwszy samochód 4x4, ale sam Wrangler trafił do oferty tej marki dopiero w 1987. W 2011 Jeep odnowił całą gamę. Wtedy też pojawił się m.in. nowy Grand Cherokee. Wrangler to model, który chyba nigdy nie odejdzie do lamusa (i dobrze!). Dowody? Wypuszczona w tym roku limitowana edycja Black Edition II. W tym miesiącu, podczas wizyty w USA, papież Franciszek wykorzysta przebudowanego Wranglera jako „papamobile”. No i jest to jedno z niewielu aut, które poradzą sobie nie tylko z miejskim krawężnikiem, ale i na bardziej dzikiej, szutrowej drodze i w trudniejszym terenie. A wygląd tego auta? Kto by przypuszczał, że tak wiele zdeterminowały stawiane lata temu przez armię amerykańską wymagania... Ale dość tych wspomnień! Od nas właśnie wyjechał piękny JW oklejony folią czarny mat od Arlona. W galerii na Facebooku znajdziecie więcej zdjęć, klik » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.