Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

09-02-2016 - Zmiana koloru samochodu obsługi lotniska
To optymistyczne auto, którego kolor zmieniliśmy na żółty połysk, będzie teraz obsługiwało pobliskie lotnisko

01-02-2016 - Oklejanie reklamowe - dwie sztuki Opla Vivaro
Dla firmy Human Sport okleiliśmy dwa Ople Vivaro.

25-01-2016 - Oklejanie floty samochodów dla firmy Lakma
To firma, która dba o każdy szczegół - zaktualizowała nie tylko reklamę na firmowej flocie, ale i samą flotę.

18-01-2016 - HK Logistic - oklejanie floty ciągników
Oklejanie reklamowe ciągników z floty HK Logistic

10-01-2016 - Jeep Grand Cherokee w czarnym macie
Jeden z najczęściej wybieranych kolorów folii - czarny mat. Tym razem prezentacja na Jeepie Grand Cherokee

10-01-2016
Jeep Grand Cherokee w czarnym macie
Jeep Grand Cherokee - jeden z tych samochodów, z którymi naprawdę ciężko się rozstać. Ta terenowa osobówka jeździ po ulicach od 1993 roku i cieszy się niegasnącą popularnością wśród męskiej części miłośników motoryzacji. Po kolejnych zmianach wprowadzanych przez producenta auto wyglądało coraz lepiej, a dziś naprawdę niczego byśmy już w nim nie ruszali. Okleiliśmy jego czarny lakier czarną matową folią i ruszył w świat. W tej facebookowej galerii » możecie obejrzeć go z każdej strony. Warto! 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.