Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-08-2015 - Haga - reklama na flocie pojazdów
Dla Hagi okleiliśmy trzy firmowe Toyoty Yaris

28-07-2015 - Iveco - reklama na kontenerze
Realizacja dla piekarni i ciastkarni Kłos

21-07-2015 - Toyota GT86 - przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb w samochodzie - kaprys czy rozsądny wybór?

14-07-2015 - Nowy wpis na blogu
5 pięter, kilometrowa pięciolinia, wielkoformatowe wydruki i moc zdjęć! Zapraszamy do lektury

01-07-2015 - Oklejanie reklamowe cysterny
Nasze hale są dobrze przystosowane do pracy z większym gabarytem. Taka reklama, niezależnie od tematu, to najlepsza inwestycja w uwagę Twoich klientów.

28-07-2015
Iveco - reklama na kontenerze
Czujesz tę reklamę, prawda? Zapach jeszcze ciepłego pieczywa to coś, czemu się nie odmawia - niezależnie od klimatu za oknem :) Nasze założenia do reklamy tej piekarni okazały się spójne z wizją właściciela, dlatego bez zbędnych ozdobników ograniczyliśmy przekaz do minimum, skupiając się na przyjemnym bodźcu wizualnym. Wszystkie elementy reklamy na tym samochodzie dostawczym wykonaliśmy na foliach do zadruku producenta 3M. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.