Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-08-2015 - Haga - reklama na flocie pojazdów
Dla Hagi okleiliśmy trzy firmowe Toyoty Yaris

28-07-2015 - Iveco - reklama na kontenerze
Realizacja dla piekarni i ciastkarni Kłos

21-07-2015 - Toyota GT86 - przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb w samochodzie - kaprys czy rozsądny wybór?

14-07-2015 - Nowy wpis na blogu
5 pięter, kilometrowa pięciolinia, wielkoformatowe wydruki i moc zdjęć! Zapraszamy do lektury

01-07-2015 - Oklejanie reklamowe cysterny
Nasze hale są dobrze przystosowane do pracy z większym gabarytem. Taka reklama, niezależnie od tematu, to najlepsza inwestycja w uwagę Twoich klientów.

04-08-2015
Haga - reklama na flocie pojazdów
Bardzo często firmy, nie tylko te usługowe, chwalą się swoim kompleksowym podejściem. Co ono dokładnie oznacza? Często - wszystko, co firma robi, w praktyce - niewiele. Jednak w przypadku firmy Haga konsekwentne podejście do idei kompeksowości zauważyliśmy już na etapie tworzenia brandu - komunikacja marki rozpoczyna się od dobrze zaprojektowanego CI (corporate identity), które obejmuje nie tylko samo logo, jego ekspozycję oraz wizytówki, ale również projekt graficzny na samochody firmowe i stylistykę strony internetowej. Warto wzorować się na takim sposobie działania, którego efekty łatwo będzie zauważyć w przyszłości. Oznakowaliśmy graficznie trzy prezentowane tu Toyoty Yaris - firmową flotę Hagi.


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.