Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-01-2016 - Giebel - oklejanie reklamowe
Najpopularniejszy sposób brandowania dużych flot samochodów firmowych.

29-12-2015 - DeLaval - zbiornik w czarnym macie
To drugi zbiornik, który okleiliśmy we wrocławskiej siedzibie firmy DeLaval

17-12-2015 - Oklejanie użytkowe - biura Parker Hannifin
Okleiliśmy folią z nadrukami graficznymi dwa piętra w nowym biurowcu w centrum Wrocławia.

08-12-2015 - Oklejanie reklamowe - Dacia Dokker
Wujo powraca - oklejanie Dacii Dokker

06-12-2015 - Budynek Ergo Hestii
Oklejanie witryn w jednej z placówek firmy

04-01-2016
Giebel - oklejanie reklamowe
Giebel to hurtownia materiałów budowlanych z tradycjami sięgającymi początków jej istnienia, czyli roku 1995. Na dobry początek okleiliśmy dla tej firmy dwie firmowe Škody Rapid. Było to najprostsze oznakowanie, obejmujące jedynie logo firmy oraz żółty pas biegnący po obu stronach od przedniego do tylnego nadkola.

Tak podstawowy branding samochodów jest najbardziej popularnych w dużych firmach z dwóch powodów - przede wszystkim nie jest on czasochłonny i pracownik nie jest pozbawiony samochodu służbowego na pięć długich dni, a na tyle trzeba oddać auto w przypadku oklejania reklamowego lub zmiany koloru całego pojazdu. I druga sprawa - jest to bardzo ekonomiczna forma reklamy mobilnej.

Więcej przykładów, mniej  lub bardziej spektakularnych, obejmujących całe pojazdy lub wybrane ich części, obejrzysz tutaj »
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.