Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

05-04-2015 - Fuchs Oil - Volkswagen up!
Druga realizacja oklejania reklamowego dla firmy Fuchs Oil.

23-03-2015 - Strefa Piękna - oklejanie reklamowe
Reklama na dwóch Mercedesach salonu urody.

14-03-2015 - Lakier kontra folia - różne odcienie bieli
2 BMW - jeden pokryty lakierem, drugi folią. Zobacz różnicę!

08-03-2015 - Debacom - oklejanie reklamowe
Flotą firmy Debacom zajmujemy się od początku. Tym razem okleiliśmy Opla Vivaro.

04-03-2015 - Moda na biały połysk
Moda na biel powraca. Większość właścicieli aut decyduje się na zmianę ich koloru na biały połysk.

05-04-2015
Fuchs Oil - Volkswagen up!
To drugie auto z floty Fuchs Oil, które okleiliśmy. Pierwszą reklamę wykonaliśmy na Peugeocie Boxerze (zdjęcia można podejrzeć na naszym fanpage’u »). Volkswagena up! okleiliśmy nieco bardziej minimalistycznie, choć nie mniej ciekawie. Projekt wykonaliśmy na foliach od 3M. Liczymy, że nie po raz ostatni stykacie się u nas z Fuchs Oil - w końcu flota pojazdów firmowych to nieocenione wsparcie wizerunkowe firmy, co zresztą ta firma świetnie rozumie.

Galeria projektu dostępna jest na Facebooku » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.