Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

16-03-2012 - Strellson by oklejsie.pl
Współpracujemy z ekskluzywną marką odzieżową

15-03-2012 - Fleet Awards Polska 2012
Oklejsie.pl startuje w tegorocznym plebiscycie Fleet Awards Polska

07-03-2012 - Reklamy na podłogi
Uruchamiamy nową usługę - reklamę podłogową na specjalistycznej folii ORACAL 1663 Print Vinyl

16-02-2012 - Nowość! Folie antywłamaniowe
Transparentne olie, które zabezpieczają witryny i przeszklenia

16-01-2012 - Big Team 4x4
Unikatowa grafika na Toyotę LC 80  dla największego teamu offroadowego w Polsce

15-03-2012
Fleet Awards Polska 2012
Wystartowała kolejna edycja Fleet Awards Polska. Od 13 marca można oddać głos w poszczególnych kategoriach plebiscytu, którego finał odbędzie się 13 kwietnia 2012 w ramach Ogólnopolskiego Forum Flotowego. Oklejsie.pl startuje w kategorii TECHNOLOGIA.Wy również możecie wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wejść na stronę www.fleet-awards.pl. Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy za każdy oddany na oklejsie.pl głos.A już 29 marca widzimy się na Wielkim Teście Flotowym 2012 na lotnisku Babice, Warszawa Bemowo. Natomiast 13 kwietnia zapraszamy na Ogólnopolskie Forum Flotowe do Poznania, gdzie zaprezentujemy Wam cały proces oklejania pojazdu. Liczymy na Waszą obecność.

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.