Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

04-01-2016 - Giebel - oklejanie reklamowe
Najpopularniejszy sposób brandowania dużych flot samochodów firmowych.

29-12-2015 - DeLaval - zbiornik w czarnym macie
To drugi zbiornik, który okleiliśmy we wrocławskiej siedzibie firmy DeLaval

17-12-2015 - Oklejanie użytkowe - biura Parker Hannifin
Okleiliśmy folią z nadrukami graficznymi dwa piętra w nowym biurowcu w centrum Wrocławia.

08-12-2015 - Oklejanie reklamowe - Dacia Dokker
Wujo powraca - oklejanie Dacii Dokker

06-12-2015 - Budynek Ergo Hestii
Oklejanie witryn w jednej z placówek firmy

29-12-2015
DeLaval - zbiornik w czarnym macie
To realizacja, która pokazuje, że naprawdę pracujemy na okrągło ;) A poważnie - dzięki tej firmie dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy. Między innymi tego, że istnieją firmy produkujące sprzęt służący do dojenia i karmienia krów. W tym właśnie specjalizuje się DeLaval, dla którego okleiliśmy wcześniej już jeden zbiornik - większy, w zielonym macie ». Realizację przeprowadziliśmy z oczywistych względów we wrocławskiej siedzibie klienta, pracując na materiałach od 3M. Kolejne wyzwanie za nami, a już nie możemy doczekać się kolejnych!







 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.