Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

07-03-2017 - Leśny kamuflaż Mitsubishi Pajero
Nowe, ciekawe nadruki na folii do zmiany koloru

27-02-2017 - Volvo FH 500 - zmiana koloru ciągnika
3 ciągniki Volvo FH 500

21-02-2017 - Citroën Jumper - oklejanie reklamowe
Reklama na samochodzie firmowym

13-02-2017 - Prawie 10 lat temu, w odległej galaktyce...
Świętujemy 10. rocznicę Oklejsie.pl

02-02-2017 - Oklejsie.pl ma już 10 lat
W tym roku świętujemy 10-lecie istnienia firmy!

21-02-2017
Citroën Jumper - oklejanie reklamowe
Montageservice to wąsko wyspecjalizowana firma, która projektuje i montuje kuchnie na wymiar. Ich estetykę odzwierciedla projekt reklamy na firmowym Citroënie. I robią to dobrze, ponieważ reklama mobilna jest spójna z tym, co można zobaczyć na ich stronie internetowej - jest w tym wszystkim elegancja, nowoczesność, precyzja i fachowe wykonanie, teraz komunikowane nie tylko online, ale i offline. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.