Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

30-11-2015 - Flota samochodowa firmy Haga
3 x oklejanie reklamowe Iveco Daily

23-11-2015 - DeLaval - zbiornik w zielonym macie
Zmiana koloru na okrągło :)

14-11-2015 - BMW X6 czy BMW 6?
Co wychodzi z połączenia folii 3M Brushed Titanium i 3M Carbon Black?

09-11-2015 - Auto-wizytówka
Peugeot - reklama na samochodzie

06-11-2015 - Oklejanie użytkowe - siedziba Parkera
Wrocławska siedziba firmy Parker robi wrażenie - teraz również od wewnątrz

14-11-2015
BMW X6 czy BMW 6?
Oczywiście czyste piękno - pod warunkiem, że do zestawu folii 3M 1080 szczotkowany srebrny metalik i czarny carbon dodamy BMW X6! Co prawda ostatnio martwiliśmy się, że nieprędko trafi nam się coś równie szałowego jak BMW 6 w matowym kolorze deep ocean, ale jak widać pojawił się rywal gotowy rzucić wyzwanie. Sami zobaczcie, jak wygląda to starcie tytanów. Który wygrywa? 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.